Naše mise

Malé a střední firmy tvoří nejdůležitější segment ekonomiky, ve kterém po celém světě pracuje více než 60% lidí. Ne každý má bohužel čas a schopnosti se při své specializaci věnovat i datovým procesům nebo finanční analýze. Mnoho lidí to nutí svoje podnikání nakonec opustit. Našim posláním je dát šanci každému, aby mohl uspět díky tomu, co umí nejlépe. 

Věříme, že malé a střední firmy sehrávají klíčovou roli v celosvětové finanční a technologické revoluci. Jejich potenciál je však z velké části nevyužitý, protože škálování patří ke komplexním podnikatelským disciplínám, přičemž na trhu se nachází jenom málo jednoduchých a dostupných nástrojů, které by s ním pomáhali. 

Koncept Proefo je vybudován na potřebách trhu - potřebách těchto firem zefektivnit a zpřehlednit finance bez vynaložení velkého úsilí a hlavně času. Věříme, že díky technologiím, automatizaci a osobnímu přístupu pomůžeme zaměřit se na to, co umíte nejlépe.  

Proč jsme založili Proefo

Během mého působení v různých oblastech financí se na mě často obraceli podnikatelé, ať už kamarádi nebo známí s prosbou o radu ohledně optimalizace finančního řízení a zefektivnění podnikání. Lidově řečeno "pochopit na čem nejvíce vydělávám a naopak kde mi peníze utíkají".  Každý z nich měl určité finanční základy, ale buďto neměli čas je využít nebo tyto znalosti nebyli dostatečné. Proto jsem se na konci 2018 rozhodl založit Proefo se zaměřením právě na malé a středně podniky, pro které sofistikované finanční řízení nedávalo ekonomický smysl, ale potřebovali jej. Dnes máme klienty z různých odvětví a tým skvělých, talentovaných lidí. Věřím, že s naším produktem a zákaznickým přístupem se můžeme stát jedničkou v zajišťování finančního řízení pro malé a střední podniky.

Michal Belan, CEO & Zakladatel

Jak se mi investice do Proefo vrátí? 

Výhod, proč služeb Proefo využít, je celá řada. Naši zákaznici nejvíce oceňují zlepšení finanční situace, snížení nákladů spojených s interních řešením a úsporu času

Navíc externí, nezávislý a odborný názor vede dlouhodobě k lepším výsledkům. Například v časech kdy se ekonomice daří, všechny firmy rostou rychlým tempem a hodně utrácejí, Vám pomůžeme zůstat nohama na zemi. Zajistíme, aby se vaše firma nepřehřála a abyste utráceli jenom tolik, kolik je rozumné. Na druhé straně, když to jde s ekonomikou z kopce, pomůžeme Vám pohotově reagovat na změny a přizpůsobit vaši společnost aktuálním tržním podmínkám.  

Co vlastně Proefo znamená? 

Jde o sloučení slov Professional External Financial Officer. Proefo vzniklo na myšlence externího finančního a strategického managementu naší spřízněné společnosti z oblasti architektury. V průběhu spolupráce jsme dbali na zjednodušování celého procesu a snižování faktoru lidské chybovosti. Potvrdilo se nám, že konzultace jsou důležité pro pochopení a dosažení požadovaných výsledků. 

Finance jako služba (FaaS)

Finance jako služba (FaaS) je nová modifikace finančního řízení založená na dlouhodobé spolupráci. V praxi to znamená, že na měsíční bázi využíváme moderní technologie, abychom zautomatizovali datové a informační toky ve Vaší společnosti, na které následně navazuje naše intuitivní a interaktivní finanční aplikace v MS Power BI. Vy máte tak kdykoliv k dispozici všechny potřebné informace pro svůj business a to za dostupnou cenu v podobě měsíčního poplatku

Adresa 

Proefo Conaas s.r.o.
Jeseniova 2769/208 
Praha 3
130 00
Česká republika

IČO 05923336
DIČ CZ05923336

Právní dokumentace
Zásady zpracování osobních údajů
Všeobecné obchodní podmínky

Mapa stránky

Problémy, které řešíme
O nás
Kontakt
Kariéra 

Kontaktní info

Email: michal.belan@proefo.com
Telefon: +420 727 836 048 


Linkedin

https://linkedin.com/company/proefo